Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Obrączki ślubne D6 płasko-półokrągłe 6 mm

Nowy produkt

Obrączki ślubne D6 płasko-półokrągłe 6 mm

Więcej szczegółów

Komplet obrączek ślubnych wykonanych ze złota – model D6

Profil: płasko-półokrągłe

Szerokość:  6 mm.

Surowiec: żółte złoto próby 0,585 - 14 karat.

Masa wyrobu: 2,3-2,7 g w zależności od rozmiarów obrączek

Obrączki dostępne są w rozmiarach 9 - 28*.

Grawerowanie wewnątrz obrączek jest GRATIS* - tekst grawerów należy wpisać w polu tekstowym poniżej.
Przykład: "Adam 12.10.2016" na rozmiarze 9 oraz "Kasia 12.10.2016" na rozmiarze 24.
Przykłady grawerów dostępne - tutaj.

Białe złoto - istnieje możliwość wykonania tego wzoru z białego złota bez wpływu na cenę, należy to także wpisać w polu tekstowym poniżej - "BIAŁE ZŁOTO"

Soczewka - istnieje możliwość wykonania tzw. soczewki wewnątrz obrączki. Cena takiej obrączki będzie wyższa o ok 10-15 %. W celu wybrania takiej opcji prosimy o wpisanie takiej informacji w polu tekstowym poniżej - "SOCZEWKA".

Inne zdobienia, przeróbki - jest możliwość dodatkowych zdobień na obrączkach i takowe należy uzgadniać e-mailem lub telefonicznie. Koszty dodatkowe są ustalane indywidualnie.

Czas realizacji zamówienia: 2-3 tygodnie. Wysyłka na terenie tylko na terenie Polski przesyłką kurierską.

Wyroby są nowe, wyprodukowane w Polsce wg indywidualnych potrzeb klienta.

Wyroby cechowane są w Polsce w Urzędzie Probierczym.

Obrączki są zapakowany w estetyczne opakowanie.

Istnieje możliwość wykonania obrączek ze złota powierzonego lub/i rozliczenia się złotem, ale w tych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny. Złoto powierzone może być w dowolnej próbie, kolorze i stanie.

Obrączki wykonujemy tylko ze złota 14-sto karatowego ze względu na jego najlepsze właściwości praktyczne.

Więcej o wyborze obrączek - tutaj.

* - grawerowanie jest ograniczone ilością znaków wewnątrz obrączki, bezpłatne grawerowanie obrączek przewiduje: imiona + data albo same imiona lub sama data albo krótkie sentencje do 22 znaków ze spacjami, wyłączając techniczne ograniczenia przy bardzo małych rozmiarach obrączki. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Uwagi:

1. We wszystkich niejasnościach prosimy o kontakt e-mail, telefoniczny lub osobisty, analogicznie z naszej strony także będziemy starać skontaktować się z Państwem.

2. Odcienie kolorów produktów na zdjęciach umieszczonych w sklepie mogą różnić się nieznacznie od tych w rzeczywistości.

3. Przy zakupie obrączek, nie ma możliwości skorzystania z odstąpienia od umowy, gdyż przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
Ustawa z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. poz. 827)