Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Historia firmy:

"Szafir” s. c. została założona przez Ryszarda i Wojciecha Dąbrowa w roku 1997. Spółka powstała na bazie założonej w 1991 roku przez jednego z obecnych wspólników firmy o podobnym profilu prowadzonej działalności.

“Szafir” s. c. jest obecnie jedną z największych firm znajdujących się w specjalistycznym sektorze jakim jest handel akcesoriami jubilerskimi.

Mottem firmy jest : “Oferowanie kompleksowego wyposażenia pracowni złotniczych i jubilerskich a także sklepów jubilerskich”. Dzięki wykorzystaniu doświadczenie zawodowego oraz wykształcenia starszego ze wspólników oraz “świeżości” i znajomości bieżących udogodnień technicznych młodszego z nich firma nabrała dużej dynamiki rozwoju.

Właściciele "Szafir” s. c. od wielu lat są czynnymi członkami Cechu Złotników, Jubilerów i Pokrewnych Zawodów w Krakowie. Są uczestnikami wielu imprez branżowych w kraju i za granicą. Sponsorują nagrody w konkursach twórców biżuterii, są specjalistami w dziedzinie badania i wyceny wyrobów z metali szlachetnych oraz samych metali. Prowadzą szkolenia oraz naukę zawodu złotnika. Współpracują z Małopolską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości.